شرکت درخشش افرنگ پیشرو در ارائه سیستم های مدرن حکاکی و پلاکزنی در ایران Derakhshesh Afrang Co. is a leading provider of modern Marking and Embossing system in Iran
حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت

شرکت فنی ‌مهندسی ‌درخشش افرنگ، در هفدهمین نمایشگاه‌ بین ‌المللی صنعت در تاریخ 14 الی 17 مهرماه سال 1396 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور بعمل رساند.

شرکت درخشش افرنگ که در دوره ‌های قبل همواره حضور مستمر و موفقیت آمیز داشته است، این‌بار نیز با درخشش خود در این نمایشگاه موفق به معرفی جدیدترین دستاوردها و محصولات متنوع درخشش افرنگ از جمله : دستگاه های حکاکی(MARKING)، ماشین های پلاک‌زنی (EMBOSSING, INSCRIBING & SCRIBING), خدمات و مشاوره جهت ردیابی محصولات صنعتی(TRACKING OF INDUSTRIAL PRODUCTS) و به طور ویژه دستگاه‌های جت‌پرینتر پرتابل(PORTABLE HAND-JET PRINTERS)  بپردازد که شایان ذکر است که دستگاه های جت پرینتر پرتابل با استقبال بی‌شمار بازدیدکنندگان محترم نیز روبه‌رو گردید.شرکت درخشش افرنگ دارای نمایندگی انحصاری محصولات جت پرینتر پرتابل در ایران می‌باشد که برای اطلاعات بیشتر حتما کلیک کنید.

نمایشگاه بین المللی صنعت یکی از وسیعترین و گستردهترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور میباشد که همه ساله در ماه مهر برگزار میشود و شرکت بازرگانی بینالمللی ایدرو برگزارکننده آن میباشد.

همچنین در این نمایشگاه ما افتخار میزبانی مهمانان ویژه ای از جمله وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت، جناب آقای دکتر محمدرضا نعمت‌زاده در روز دوم نمایشگاه بین الملی صنعت و همین‌طور وزیر صنعت، معدن و تجارت کنونی جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری  و بسیاری از مهمانان و کارشناسان از نقاط مختلف دنیا را داشته ایم .

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت سال 96 درخشش افرنگ

 

 

برخی از مشتریان