شرکت فنی مهندسی درخشش افرنگ پیشرو در ارائه سیستم های مدرن حکاکی پلاک زنی و جت پرینترهای پرتابل در ایران Derakhshesh Afrang Co. is a leading provider of modern Marking and Embossing Systems in Iran

حکاکی ضربه ای

در اين روش بسته به اينكه نيروی محركه دستگاه ، برق يا باد ويا هردو باشد ، انواع مختلفی وجود دارد.

دستگاه های حکاکی ضربه ای ثابت دستگاه های حکاکی ضربه ای پرتابل

روش كار بدين صورت است كه نوك دستگاه با حركت يكنواخت و سـريع بالا و پايين رفته و باتوجه به قدرت وتـوانائيهای دستـگاه، عـدد يـا حرف يـا طرحی بر روي جسم حك می كند.

نـوع ساده ايـنگونه دستـگاهها قـلم حكاكی برقی و نوع پيشرفته مدلهای ثابت و پرتابل است كه با نرم افزار مخصوص توسط كامپيوتر و یا حتی بدون کامپیوتر كنترل می گردد.  

اين سيستم جديد براي حكاكی روی كليه فلزات، مواد مختلف و همچنين سطوح هموار و ناهموار بـكار رفتـه در دو نـوع ثابت  و پرتابل ، قابليت انـعطاف بسيار بالايی داشتـه و بـروی خـطوط تـوليـد قـابل نصب است. اطلاعـات مـورد نـظر در كـامپيوتر ذخيره و هر لحظه در دسترس بوده و نياز به نگهداری مشخصـات و شماره های حك شده بصورت شابلون و غيره نيست .

ابعاد حكاكی قابل كنترل بوده و عمق حكاكی از 0.1 تا 2 ميليمتر امكانپذير است.

سـرعت حـكاكـی بسيار بالا و از 1 تا 250 ميليمتر بر ثانيه قابل تنظيم بوده و قطعات مورد نظر بعد از عمل حكاكی بدون تغيير شكل و شكستگی باقی  می مانند.

سيستم جديد بدليل سرعت بالا، دقت فوق العاده ، عملكرد ساده ، عمر طولانی ، باعث كـاهش هزينـه هـا در مقايسه با دستگاههای مشابه می گردد.

برخی از مشتریان