شرکت فنی مهندسی درخشش افرنگ پیشرو در ارائه سیستم های مدرن حکاکی پلاک زنی و جت پرینترهای پرتابل در ایران Derakhshesh Afrang Co. is a leading provider of modern Marking and Embossing Systems in Iran

ابزار پنوماتيكي

 

 

 

 

ابزارهای پنوماتیکی خطوط تولید

جهت درخواست کاتالوگ، کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

عامل اصلی كاركرد سيستم پنوماتيك هوا می باشد . هوای فشرده را می توان از طريق لوله كشی به نقاط مختلف كارخانه يا مراكز صنعتی جهت كاركرد سيستم های پنوماتيك  هدايت كرد.

هوای فشرده خطر انفجار و آتش سوزی ندارد و به اين دليل قطعات پنوماتيك و اتصالات آن نسبتاً ارزان و از نـظر ساختمانی قطعاتی ساده هستند لذا تعميرات آنها راحـت تر از سـيستم های مــشابه نـظير هـيدروليك  می باشد. هوای فشرده نسبت به روغن هيدروليك ،  تميز تر است و به همین  دليل از سيستم پنوماتيك  در صنايع استفاده می شود سرعت حركت سيلندر های عمل كننده با هوای فشرده در حدود 1 الی 2 متر در ثانيه است و در موارد خاصی به 3 متردر ثانيه می رسد كه بسياری ازعمليات صنعتی را می تواند عهده دار شود. 

تعميرات و نگهداری سيستمهای پنوماتيك  بسيار كم خطر است .

ابزار پنوماتیک یکی از مهمترین و متنوع ترین ابزار در صنعت ابزار های قابل حمل را شامل میشود که با داشتن مدلهای مختلف کلاچی و موتوری از گشتاورهایی با سرعت های مختلف عمل می نماید . ابزار های پنوماتیکی شامل : آچار بکس ها ، پیچ گوشتی ها ، ترکمتر ها ، فرز ها و . . . . . . . .

برخی از مشتریان